Yaza Fit Girmek İçin Tüyolar

Yaza fit girmek aslında sandığımız kadar zor değil.

Yaza Fit Girmek İçin Tüyolar

Öncelikle bir kaç basit tüyo vereceğim size. Daha sonra bölgesel zayıflamaya yardımcı bitkisel yağlardan karışım önerilerinde ve kilo vermede etkili egzersiz önerisinde bulunacağım.

Tüyo Bir;

Doğru nefes almak ve faydaları makalemde de belirttiğim gibi doğru nefes almak hücrelerinizi daha canlı tutacağı için metabolizmayı hızlandırır ve ideal kilonuzda kalmanızı sağlar. Diyafram nefesini alışkanlık haline getirin.

Tüyo İki;

bol sıvı tüketmeye özen gösterin. Ben su içemiyorum, gün içinde çok su tüketemiyorum diyenleriniz olacaktır. Onunda çözümü basit. Sürahinizin içerisine bir kaç dilim limon, kiraz, nane ne dilerseniz atabilirsiniz. Gözünüze ve damağınıza hoş geleceği için sürekli içmek isteyeceksiniz 🙂 Bitki çaylarını da ihmal etmeyin derim. Günde en az bir fincan yeşil çay içmeye çalışın.

Tüyo Üç;

Dört saat kuralı. Sofradan kalktıktan sonra hiç bir şey yemiyoruz dört saat boyunca. Sürekli aparatif şeyler yemek midenizi yorar. Vücut enerjiyi yağ yakmak için değil yediklerinizi sindirmek için kullanır.

Tüm bu dediklerimi uyguladığınızda yaza fit girmemek imkansız hale gelir. Fazla kilolarınız bir haftada alınmadığı için bir haftada ani bir şekilde kilo vermeyi beklemeyin. Unutmayın hızlı kilo vermek sağlıklı değildir.

Bu basit önerilerin ardından bitkisel yağların etkilerinden bahsetmek istiyorum.

Limon Yağı; Antiseptiktir, istenmeyen yağları vücuttan atarak zayıflamaya yardımcı olur. Cildi güçlendirir. Tonik olarak kullanılabilir. Sivilceleri giderir, dişlerin beyazlamasında etkilidir.

Lahana Yağı; Düzenli kullanımda ciltte oluşan portakal kabuğu görünümünün yok olmasını sağlar, bölgesel fazlalıkların atılmasına yardımcı olur, cildin sıkılaşmasına, gerginleşmesine, pürüszsüzleşmesine yardımcı yardımcı olur. Yoğun nemlendirici etkisi ile cilt kuruluğunu giderir. Ölü derinin atılmasına, cildin esnekliğinin artmasına katkı sağlar…

Avakado yağı, çilek yağı, zambak yağı, nane yağı, Rezene yağı, Anason yağı bu yağlar selülitli bölgeyi yok etme özelliğine sahiptir. Yağları tek başına kullanabileceğiniz gibi karıştırıpta kullanabilirsiniz. Selülitli bölgeye iyice masaj yaparak yedirin. Bir iki saat sonra yıkayın. Hassas ciltliler daha az bekletebilir. Üç günde bir uygulamanızı öneririm. Yağı sürdükten sonra yapılan spor etkisini daha çabuk gösterecektir. İşte size yağ yakıp kas yapmaya yardımcı bir video.

Yaza fit girmek işte bu basit. Hala yaz için vaktimiz varken yakalım artık şu yağları 🙂

Yazar: Kanatsız Melek

Araştırmayı ve yeni şeyler öğrenmeyi çok seven biriyim. Bu sayfa aracılığı ile bilgi birikimi mi siz değerli ziyaretçilerimle paylaşacağım. :)

3 thoughts on “Yaza Fit Girmek İçin Tüyolar

  […] olacak bu sitede? dediğinizi duyar gibiyim 🙂 Kısaca bahsedeyim hemen; Yemek tariflerinden, zayıflama tüyolarına, doğal bitkisel karışımlardan, el işi örgü yapımına hatta kitap ve film önerilerine kadar […]

  esra

  (9 Mart 2018 - 19:47)

  fazladan 5 kilom var onlarıda verirsem bu yaza bende fit gireceğim

   Kanatsız Melek

   (10 Mart 2018 - 20:56)

   Doğru nefes, bol sıvı tüketimi azıcıkta hareket ile kısa sürede vereceğinizi düşünüyorum. Sevgiler..

Bir yorum yaparak siz de katkıda bulunun, yada merak ettiklerinizi sorun !

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.