Göbeğimi nasıl eritirim?

Göbeğimi nasıl eritirim? Son günler de herkesin, daha çok hanımların sorusu bu.  Göbeğinizi eritmek ve fazlalıklardan kurtulmak mı istiyorsunuz. İlk defa www.kanatsizmelek.com ‘da yayınladığımız bu makale tam size göre !

Göbeğimi nasıl eritirim ?

Acıyla aranız biraz iyiyse işte size formül : Acı süs biberi turşusu.  Dr. Ayça Kaya metabolizmanızı hızlandırmak için acı süs biberi turşusunu bol bol tüketmenizi tavsiye ediyor. Acı kırmızı biberdeki “kapsaisin” maddesi metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımını kolaylaştırır. Kırmızı biber bağırsak hareketlerini arttırarak kabızlık içinde çözüm de olabilir. Acı süs biberi turşusunun içeriğindeki acı, sirke ve probiyotikler vücudumuz için tam bir yağ yakıcıdır. Her öğünde yemeklerimizle bir kaç adet acı biber tüketmeyi ihmal etmezseniz eğer göbeğimi nasıl eritirim derdinden kurtulursunuz.

göbeğimi nasıl eritirim

Küçük bir bilgi daha paylaşmadan geçmeyelim, beynimize doyma sinyalleri yemek yemeye başladıktan 20 dakika sonra gider. Bu nedenle yavaş yavaş yemeye özen gösterirseniz de fazlalıklardan kurtulabilirsiniz..

Gün içerisinde bir kaç bardak yeşil çayda metabolizmanızı hızlandırmanız da yardımcı olacaktır, yeşil çayın faydaları makalemize de bir göz atmakta fayda var.

Sağlıcakla kalın…

Yazar: Kanatsız Melek

Araştırmayı ve yeni şeyler öğrenmeyi çok seven biriyim. Bu sayfa aracılığı ile bilgi birikimi mi siz değerli ziyaretçilerimle paylaşacağım. :)

Bir yorum yaparak siz de katkıda bulunun, yada merak ettiklerinizi sorun !

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.